Проведена робота з боржниками


 З метою наповнення бюджету Фонду, забезпечення розрахунків з Пенсійним фондом, своєчасних виплат пенсій та допомог, в управлінні ПФУ в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі проводиться робота з порушниками платіжної дисципліни та боржниками.
За два місяці 2013 року за порушення термінів сплати та здачі звітності застосовано 97 фінансових санкцій на суму 13,3 тис. грн., сплачено з урахуванням залишків 57,9 тис. грн.
За звітний період 11 платників, що порушують чинне законодавство, притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення адмінштрафів на суму 6,9 тис. грн., сплачено - 9 на суму 5,9 тис. грн. Розміри адміністративних стягнень передбачені ст.ст. 165, 165' Кодексу України «Про адмінправопорушення» та застосовуються в розмірах від 425 до 1700 грн. Добровільно несплачені адмінштрафи стягуються відділом ДВС в примусовому порядку у двохкратному розмірі.
Управлінням разом із місцевою владою проводиться робота зі всіма суб’єктами господарювання, що допускають недоїмку:
- по всіх сумах боргу вжито заходів правового врегулювання: узгодження вимог із боржниками, передача їх в Державну виконавчу службу для примусового стягнення, подання заяв у суди, передача рішень судів для примусового виконання;
- питання розглядаються на засіданнях колегій РДА;
- боржники заслуховуються на засіданнях спеціальних комісій при голові РДА та міському голові.
За звітний період від заходів примусового стягнення ДВС на рахунки Пенсійного фонду надійшло 61,3 тис. грн.
За даними місячних звітів платників проводиться аналіз розміру заробітної плати, щомісяця на розгляд комісій по легалізації заробітної палати міської ради, райдержадміністрації та міжрайонному прокурору надаються списки платників, що порушують чинне законодавство про оплату праці.
Такі ж матеріали надаються головному державному інспектору праці. Як повідомила інспектор праці, за нашими даними проведено перевірки 4-х платників, винесені приписи, складено та передано до суду протоколи про адміністративні порушення на керівників підприємств.

 


Любов Максимець,
начальник відділу
обліку надходження платежів