На Київщині викрита незаконна діяльність з виготовлення фальсифікованої горілки та коньякуВ рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження, у м. Біла Церква припинена незаконна діяльність з виготовлення фальсифікованої горілки та коньяку. Готова продукція розливалася в «бег-ін-бокси» і пластикові ємності та в подальшому реалізовувалася на території Київської області.
За результатами проведених 7 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалася його транспортування, виявлено та вилучено із незаконного обігу: 200 літрів (20 дал) прозорої рідини з характерним запахом спирту; пластикові ємності по 5 літрів кожна та «бег-ін-бокси», заповнені рідиною з характерним запахом спирту (98 дал); 688 марок акцизного податку України з ознаками підробки; автотранспортний засіб; обладнання для масового виробництва алкогольних напоїв.
Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 480 тис. грн., які передані на відповідальне зберігання. Слідчі дії тривають.
ГУ ДФС у Київській області