Президент: Модернізація - це спільна справа всієї країни


Автор: 
Прес-служба Президента України Віктора Януковича

 Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», - наголосив Віктор Янукович.
Глава держави наголосив, що довгий час проведення реформ гальмувалося через нестабільну політичну ситуацію у країні. «Ми багато часу втратили, майже 20 років ми не займалися реформами. Чому цього не робили? Тому що була складна політична ситуація. То не підтримував парламент, то уряд був «не такий», то незручно було, тому що вибори підходили - одні закінчилися, інші починалися. І всі ці «незручності» призвели до того, що ми опинилися в дуже-дуже складній ситуації», - сказав Президент. «Це були роки, які переконали нас у тому, що якщо ми нічого не будемо робити, ми не витримаємо конкуренції у світі», - наголосив Глава держави.
Модернізація, підкреслив Віктор Янукович, це спільна справа усієї країни. «Я радію від того, що ми рухаємося вперед. Працювати треба багато-багато. Я налаштований на таку працю. Важку, цілодобову. І я веду за собою тих людей, хто хоче йти цим шляхом», - сказав Президент.