Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2011 року


25п-12

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
 від “25” червня 2011р. № 25п-12
м. Переяслав-Хмельницький

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 1 півріччя 2011 року

Відповідно до ст.28 Закону України “Про звернення громадян”, на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядження голови облдержадміністрації від 03.03.2008 № 5-1 та власних рішень щодо організації виконання зазначеного Указу Президента України в місті, Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року за № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації «Про організацію в Київській облдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації» від 10 травня 2011 року за № 450 , на підставі п ”б”, пп 1, ст.38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Роботу щодо розгляду звернень громадян за 1 півріччя 2011 року визнати такою, що в цілому відповідає вимогам чинного законодавства України .

2. Першому заступнику міського голови Бурдоносу В.В., заступнику міського голови Губенко В.В., секретарю ради Дикому О.С., керуючій справами виконкому Швидкій Т.Д. посилити контроль за недопущенням порушення вимог законодавства про звернення громадян та доступу до публічної інформації.

3. Начальнику загального відділу Брень В.П. у разі порушення строків розгляду звернень громадян у зв’язку з необхідністю розгляду їх на сесії міської ради або на засіданнях виконавчого комітету здійснювати контроль за наданням виконавцями проміжних відповідей заявникам;

4. Головному спеціалісту загального відділу з питань звернень громадян та особистого прийому міського голови Тулуб Л.І., призначеній відповідальній особі для забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації:
• забезпечити систематичне проведення перевірок стану організації роботи зі зверненнями громадян та оперативно оприлюднювати інформації в засобах масової інформації та на інформаційних стендах;
• забезпечити оприлюднення на веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради переліку та умов отримання послуг громадянами, форми і зразки документів, правила їх заповнення та звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію.

5. Керівникам відділів, управлінь, служб міської ради, керівникам комунальних підприємств міста глибоко проаналізувати стан розгляду заяв і скарг громадян за 1півріччя 2011 року, обговорити зазначене питання на нарадах, вжити невідкладних заходів щодо поліпшення цієї роботи та усунути виявлені недоліки до 15.07.2011 .

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконкому міської ради Швидку Т.Д.

 

Міський голова

О.Г.Шкіра