Проведення наради за підсумками роботи управління в 2012 році


 07 лютого 2013 року в залі засідань РДА відбулась підсумкова нарада про роботу управління ПФУ в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі за 2012 рік щодо розрахунків платників та забезпечення наповнення бюджету Фонду з метою своєчасної виплати пенсій за участю заступника начальника Головного управління ПФУ в Київській області Тертишного В.П.

На нараду були запрошені голова РДА та міський голова, заступник голови районної ради, міжрайонний прокурор, начальники міського та районного управлінь праці та соціального захисту населення, кореспонденти газет «Вісник Переяславщини» та «Переяславська рада», представники громадських організацій.
З коротким вступним словом про роботу управління виступила начальник управління Левченко О.В. Перший заступник начальника управління Петрученя Т.М. доповіла про роботу по надходженню власних коштів та примусовому стягненню заборгованості. Про роботу відділу з призначення пенсій у 2012 році доповіла начальник відділу з призначення пенсій Глазунова Н.І.
Тертишний В.П. акцентував увагу на погашенні заборгованості до Фонду, вжиття всіх заходів впливу до боржників, співпраці з соціальними партнерами та громадськими організаціями щодо стягнення заборгованості та наданні списків боржників до засобів масової інформації, на проведенні роботи з пенсіонерами щодо отримання пенсій через установи банків, на всебічному висвітленні роботи управління в ЗМІ, на веб-сайтах РДА та міської ради.
Представниками громадських організацій піднімалось питання виплат коштів за рішеннями суду, отримання пенсій немічними пенсіонерами через поштові відділення.
Голова РДА Макаров М.О. подякував колективу управління за роботу, висловив прохання і надалі відповідально відноситись до своїх обов’язків та запевнив у подальшій тісній співпраці.
Підводячи підсумки наради, заступник начальника ГУ ПФУ в Київській області Тертишний В.П. наголосив на уважному, тактовному та ввічливому ставленні до людей, які звертаються до управління, у вирішенні їхніх проблем.


Адміністрація
УПФУ в м. Переяславі – Хмельницькому
та Переяслав – Хмельницькому районі