Про зупинення дії рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 31 березня 2016 року №64-10-VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі на місцевості меж земельної ділянки для укладання договору


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 05 квітняня 2016 року                 № 47/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

 Про зупинення дії рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 31 березня 2016 року №64-10-VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі на місцевості меж земельної ділянки для укладання договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Борисову Володимиру Ігоровичу»

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42, частини 4 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 5 статті 41 Регламенту Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання:
1. Зупинити дію рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII
скликання від 31 березня 2016 року №64-10-VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі на місцевості меж земельної ділянки для укладання договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Борисову Володимиру Ігоровичу».
2.Винести на повторний розгляд сесії Переяслав-Хмельницької міської ради рішення від 31 березня 2016 року №64-10-VII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі на місцевості меж земельної ділянки для укладання договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Борисову Володимиру Ігоровичу» із зауваженнями, що додаються.

3. Скликати позачергову сесію Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання 14 квітня 2016 року о 10 годині в залі засідань міської ради.
4. На розгляд сесії міської ради винести питання:
4.1. Про повторний розгляд рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VIІ скликання від 31.03.2016 № 64-10-VІI ««Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі на місцевості меж земельної ділянки для укладання договору особистого строкового сервітуту під розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Борисову Володимиру Ігоровичу».
5. Організаційному відділу та відділу інформації виконкому міської ради оприлюднити порядок денний сесії, дане розпорядження та зупинене рішення міської ради на офіційному сайті Переяслав-Хмельницької міської ради та місцевих засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
47/7-09