МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК НАГОРОДИВ ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ У ЯГОТИНІ


 Сьогодні у Яготині відбувся вже третій за рахунком традиційний футбольний Кубок Київської області серед дитячих команд, присвячений пам’яті тренера-викладача з футболу Яготинської районної ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького. Участь у турнірі взяли шість юних команд із різних міст та районів Київщини. А привітати молодих спортсменів приїхало і керівництво обласної та місцевої влади, і видатні українські футболісти. Зокрема, серед присутніх на заході були голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський очільник Яготина Наталія Дзюба, а також знані колишні гравці команди «Динамо» (Київ) Владислав Ващук і Володимир Мунтян.
Даний турнір був заснований у 2014 році. Його започаткували в честь місцевого тренера-викладача Юрія Крежевицького, який присвятив своє життя розвитку дитячо-юнацького футболу у сільській місцевості, зокрема на Яготинщині. Щороку на турнір з’їжджається шість дитячих команд з області. Цього сезону його учасниками стали команди із Білої Церкви, Канева, Прилук, Переяслав-Хмельницького, Яготина та Згурівського району.
Максим Мельничук, вітаючи учасників змагань, відзначив їх енергійність, юнацький запал та жагу до перемоги, а також підкреслив важливість спортивно-фізичного виховання підростаючих поколінь.
«Хочу привітати усіх учасників змагань. Кожен з вас вже є переможцем, оскільки ви постійно працюєте над собою, наполегливо тренуєтеся, удосконалюєте свої навики та фізичну форму. Спорт загартовує, формує сильний характер і виховує потрібні для успіху якості. Тому ви на правильному шляху – розвивайтеся, ставте цілі і у вас неодмінно все вийде!», - звернувся до юних футболістів голова Київської ОДА.
Керівник області вручив переможний кубок команді, котра стала першою; нагородив футболістів медалями і почесними нагородами, а також вручив грамоти Київської облдержадміністрації місцевим представникам спортивної галузі.