Про скликання чергової чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 10травня 2016 року                 № 71/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

 Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
І. Скликати чергову чотирнадцяту сесію Переяслав-Хмельницької міської ради cьомого скликання 26 травня 2016 року о 10.00 в залі засідань міської ради.
ІІ. На розгляд сесії міської ради винести такі питання:
1. Про повернення місту Переяславу-Хмельницькому історичної назви «Переяслав».
2. Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.
3. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 №01-03-VII «Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»
4. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2015 № 01-03-VII «Про утворення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»
5. Про затвердження звіту виконання бюджету м. Переяслава-Хмельницького за І квартал 2016 року.
6. Про передачу видатків на виконання делегованих повноважень Переяслав-Хмельницькій районній рад.
7. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради від 27 серпня 2015 року №75-77-VI «Про передачу видатків та відповідних коштів у вигляді міжбюджетного трансферту з міського до обласного бюджету на обслуговування одиноких непрацездатних громадян Переяслав-Хмельницьким центром соціального захисту пенсіонерів та інвалідів
8. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VIІ скликання від 14.01.2016 № 04-07-VІI«Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2016 рік (у новій редакції)».
9. Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Редакція газети «Переяславська рада» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області шляхом ліквідації.
10. Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького та затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Переяслав-Хмельницькій міській раді. №№
11. Про внесення змін до Програми благоустрою м. Переяслава-Хмельницького на 2015-2017 роки.
12. Про затвердження переліку адміністративних послуг.
13. Про затвердження Положення про стипендію та премію міської ради в новій редакції та нового складу комісії з розгляду питань щодо стипендії та премії міської ради.
14. Про затвердження Положення про проведення земельних аукціонів в м. Переяславі-Хмельницькому Київської області.
15. Земельні питання.
16. Про надання в оренду нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м.Переяслав-Хмельницький, вул.Гімназійна,37 громадській організації „Агенція розвитку Придніпров’я”.
17. Про продовження договору з Державним вищим навчальним закладом „Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди щодо оренди частини приміщення по вул. Пугачова, 2 на новий строк.
18. Про продовження договору з Державним вищим навчальним закладом „Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди щодо оренди частини приміщення по вул. Новокиївське шосе, 2 на новий строк.
19. Про продовження договору з ФОП Блаватною Людмилою Миколаївною щодо оренди об’єкта нерухомого майна на новий строк.
20. Про надання в оренду нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Гімназійна,37 ФОП Хобті Олександру Васильовичу.
21. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 24 грудня 2015 року № 15-04-VII «Про встановлення складових заробітної плати міському голові Костіну Т.В»
22. Інформації, оголошення.

ІІІ. Організаційному відділу та відділу інформації виконкому міської ради порядок денний сесії оприлюднити на сайті міської ради та місцевих засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
71/7-09