Максим Мельничук представив нових голів РДА у Фастові, Сквирі, Володарці та Ставищі


Днями голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук представив чотирьох голів райдержадміністрацій: у Фастові, Сквирі, Володарці та Ставищі. Учасниками заходів на місцевих рівнях виступили керівництво та працівники апарату райдержадміністрацій, голови районної та міської рад, представники депутатського корпусу, інших установ та організацій, підприємств району, а також громадськості.
Так відповідно до підписаних Президентом України розпоряджень від 29 квітня 2016 року керівником району у Фастові призначено Олександра Білецького, у Сквирі – Василя Галюка, у Володарці – Серія Табалюка, а в Ставищі – Олександра Тертичного.
Вітаючи голів райдержадміністрацій з призначенням на посади, Максим Мельничук окреслив основний спектр завдань по кожному з районів, на реалізацію яких повинна бути спрямована спільна робота керівників адміністрацій, місцевих та районних рад і громади.
«Буду вимагати від кожного голови РДА створити по своєму району власну програму, головні засади якої стануть основою для розробки глобальної стратегії розвитку всієї Київщини. Пропозиції та плани, які формуються в РДА не повинні залишатися на папері. Результат їх ефективної дії повинен бути відчутним у житті простих людей. Керівники райдержадміністрацій повинні знайти конструктивний діалог з представниками районної та міської влади, щоб спільно працювати над розробкою, затвердженням та вдосконаленням цільової програми розвитку району», - наголосив голова Київської облдержадміністрації.
Продовжуючи керівник столичної області акцентував увагу і на тому, що у районах має бути налагоджена командна робота чітко спрямована на реалізацію державної політики та єдиного плану розбудови столичного регіону.
«Нам усім потрібно об’єднатися навколо вирішення нагальних проблем кожного окремого району та Київщини в цілому. На місцях має бути розуміння стратегії розвитку держави прописаної Президентом України, адже цей документ визначає засадничі принципи розвитку держави, покращення соціальних стандартів, а головне формування та автентичності української нації. Зараз як ніколи раніше важливе значення у цій справі відводиться ролі місцевого самоврядування. Саме тому позиція і Глави держави, і Уряду спрямована на об’єднання громад з метою визначення основних пріоритетів розвитку кожного району, області та країни в цілому», - зазначив Максим Мельничук.


Голова Київської ОДА поінформував, що задля визначення кращих кандидатур на посади голів райдержадміністрацій було проведено публічний конкурс, де кожен з претендентів проходив співбесіду. Цей пройдений шлях був дуже непростим. Адже протягом кількох місяців працювали різноманітні комісії.
Керівник столичної області також заявив, що вже через 50-60 днів особисто перевірить та заслухає кожного з новопредставлених голів РДА у питанні розробки програми розвитку району.
«Кожен район повинен представити свої напрацювання щодо програми розвитку, де будуть поетапно розписані чіткі кроки дій та плани реалізації соціальних, економічних, культурних, освітніх та інших важливих програм, що стратегічно необхідні на місцях. Найбільш вагомі засадничі ідеї з різних галузей забезпечення життєдіяльності району мають бути сформовані у єдиний паспортний документ», - відзначив Максим Мельничук.