В БОРИСПОЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА


Днями в м.Бориспіль відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Учасниками змагань стали близько 200 спортсменів із 17 областей України.
Серед запрошених гостей були військовослужбовці, учасники АТО, сільські голови, депутати, представники активної молоді, поважні гості. Підтримати спортсменів приїздив і голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.
Вітаючи гостей та учасників спортивних змагань, керівник столичної області наголосив на важливості їх проведення на всеукраїнському рівні. Це один з найбільш ефективних кроків у популяризації спорту серед населення та зміцнення іміджу держави у цій сфері на міжнародному рівні.
«Організація та проведення спортивних змагань державного рівня сприяє об’єднанню представників спортивної гордості всієї України. Звичайно приємно, що нинішні змагання відбуваються саме на Київщині. Завдячуючи щоденним зусиллям українських спортсменів, їх перемогам, наша держава відкривається для світової спільноти в якості достойного учасника у багатьох видах спорту. Переконаний, такі змагання сприяють популяризації спорту серед населення та, насамперед, молоді. Спільною працею ми зуміємо досягнути високих результатів у сфері фізичного виховання та спорту, а також піднести його розвиток на значимо новий рівень», - наголосив Максим Мельничук.


До слів привітань та побажань долучилися голова Бориспільської районної державної адміністрації Дмитро Воронін та міський голова Анатолій Федорчук. Саме завдяки їх спільним зусиллям та підтримці чемпіонат був успішно організований та вдало проведений на Бориспільщині.
В номінаціях «За волю до перемоги» та «Найкращий бій» від голови Київської ОДА спеціальні Кубки отримали миколаївець Вусал Ахмедов та харків’янин Владислав Затирка – чемпіони України зі змішаних єдиноборств ММА.
Високою нагородою був удостоєний перший заступник голови Бориспільської РДА Володимир Солдатенко. Від імені Всесвітньої Федерації зі змішаних єдиноборств України йому було присвоєно звання почесного майстра змішаних єдиноборств та вручено грамоту за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя та підняття позитивного іміджу України.
За результатами змагань та за рішенням більшості суддів найвищу нагороду – титульний пояс Чемпіона України здобув Олег Хачатуров із м.Кам'янець Подільський, чемпіон Європи та віце-чемпіон світу зі змішаних єдиноборств ММА.
Усього ж нагороди та відзнаки отримали близько 50 найкращих бійців України — майстрів спорту, чемпіонів та призерів світових та континентальних першостей.