Про надання дозволу ПП «Сотер» на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


16/п-11

  ПРОЕКТ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

Від  26 травня 2011 року                                      № 16/п-11

 

м. Переяслав-Хмельницький

 

Про  надання  дозволу ПП «Сотер» на  розміщення обєкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому

 

         Розглянувши заяву приватного підприємства «Сотер» з проханням надати дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої  реклами в м.Переяславі-Хмельницькому по вул.Богдана Хмельницького, 251, на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009, враховуючи висновок архітектурно-містобудівної ради протокол №3-1-10 від 24.03.2011 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл  приватному підприємству «Сотер» на розміщення об’єкта зовнішньої  реклами в м.Переяславі-Хмельницькому  по вул. Богдана Хмельницького, 251  терміном на п’ять років.

2. Зобов’язати   ПП «Сотер»:

- у місячний термін з дня прийняття даного рішення отримати у відділі містобудування, архітектури та використання земель Переяслав-Хмельницької міської ради дозвіл на розміщення об”єкта зовнішньої реклами (далі ОЗР);          

         - місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;

         - після погодження відповідними службами дозволу на розміщення  ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.

           3. Попередити  ПП «Сотер», про те, що:

         - не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради  про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.

          - в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за  рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.   

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

                     

                    Міський голова                                               О.Г.Шкіра