Максим Мельничук ознайомився з роботою терміналу філії «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН»


У вівторок, 19 квітня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук під час робочої поїздки до Переяслав-Хмельницького району оглянув потужності перевантажувального терміналу філії «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН» та ознайомився з його роботою.
Підприємство збудоване в рамках реалізації патріотичного інвестиційного проекту ТОВ СП «НІБУЛОН» з метою відродження річок Дніпро та Південний Буг як транспортних судноплавних артерій України. У 2012 році перевантажувальний термінала в с. Чирське Переяслав-Хмельницького було урочисто введене в експлуатацію.
На терміналі встановлене провідне технічне і транспортне обладнання данської компанії «Cimbria Unigrain A/S» та зерносховища американської компанії «SCAFCO». На підприємстві встановлені модернізовані шестисекційні сушарки «MC 3180» американської компанії «Mathews Company», із потужністю приблизно 100 тонн/годину.
Особливістю географічного положення нового термінала стало його близьке розташування до Канівського водосховища. Термінал у с. Чирське є північними воротами флоту компанії «НІБУЛОН». Саме звідси сільгосппродукція транспортується по Дніпру до перевантажувального термінала компанії у м. Миколаєві.
Як розповів директор підприємства філії «Переяславська» Артем Новохатько ТОВ СП «НІБУЛОН», зерно-перевантажувальний термінал здійснює відвантаженні та сушіння зернових та олійних культур. В переважній більшості зернова продукція приймається з Київської, Чернігівської та Черкаської областей. На підприємстві працює лабораторія, де спеціалісти проводять перевірку зерна на його вологість та якісні характеристики. Приймання зернових здійснюється автомобільним транспортом, відвантаження водним транспортам або баржами, що становить приблизно 90% продукції. Добова потужність приймання - 8,0 тис. тонн, потужність сушарок - 3,0 тис. т на добу, а потужність відвантаження - 10,0 тис. т на добу.


Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук ознайомившись з виробничими потужностями філії «Переяславська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відзначив позитив у його роботі. Керівництво підприємства у своїй діяльності керується застосуванням технологій світових стандартів у транспортуванні та зберіганні зернових культур.
«Сьогодні це взірцеве підприємство, яке дозволяє говорити про великі перспективи у соціально-економічному розвитку. Логістика відповідає всім європейським та світовим вимогам, а застосування передових технологій допомагає якісній обробці та зберіганню зернової продукції. Важливим також є і практика створення робочих місць на підприємстві. Оскільки основну частку працюючих становлять мешканці району», - зазначив Максим Мельничук.
До слова, на підприємстві працює більше 90 осіб. Щоденно до роботи заступає зміна з 13 працівників, а всього таких змін 4.
В рамках реалізації інвестиційного проекту велика увага приділяється екологічній складовій. На терміналі філії «Переяславська» для очищення повітря в аспіраційних системах використовується пилоочисне устаткування вищого світового рівня: фільтри данської фірми „Simatek” та німецької фірми „Schmidt-Seeger”. Дане устаткування настільки високоефективне, що дозволяє знизити концентрацію пилу з 6000 мг/м3 на вході до 20 мг/м3 на виході, що відповідає вищим європейським стандартам. В Україні норматив граничнодопустимих викидів для даного обладнання складає 50 мг/дм3.