Про звільнення від плати за навчання у школах естетичного виховання дітей вразливих категорій


10/п-11

 ПРОЕКТ  

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від «26» травня  2011 р.                                            № 10/п-11

м. Переяслав-Хмельницький

 

Про звільнення від плати за навчання у школах естетичного виховання дітей вразливих категорій

Розглянувши клопотання відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради про звільнення від плати за навчання у дитячій музичній школі   учениці 3 класу Шешуряк Аделаїди Олегівни, керуючись  Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей» від 25.03.1997 р. № 260, рішенням виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання дітей у школах естетичного виховання» від 30.08.2010р. № 481-12,  відповідно Закону України «Про позашкільну освіту», п.п. 2, п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.     Звільнити від плати за навчання у дитячій музичній школі ученицю 3 класу Шешуряк Аделаїду Олегівну, 2002 р.н. з 01.05.2011 р. по 31.05.2011 р. у зв’язку з тим, що дитина з малозабезпеченої родини.

2.     Начальнику відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради при нарахуванні плати за навчання дітей у школах естетичного виховання керуватись даним рішенням.

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Губенко В. В.

 

Міський голова                                                                  О. Г. Шкіра