Про надання дозволу на продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк ФОП Корніяці Катерині Іванівні


05/п-11

   ПРОЕКТ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  “26” травня 2011 року                              № 5/п-11

 

м. Переяслав-Хмельницький


   Про  надання дозволу на продовження договору оренди  нерухомого майна на новий строк  ФОП Корніяці Катерині Іванівні

               Розглянувши  звернення фізичної особи – підприємця Корніяки Катерини Іванівни від 11 травня 2011 року щодо продовження на новий термін договору оренди окремого індивідуально визначеного майна – частини не житлового приміщення по вулиці Б.Хмельницького,63/4, яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі відділу освіти міської ради, враховуючи погодження балансоутримувача зазначеного нерухомого майна,  відповідно до Положення  про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького,  керуючись  п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької  міської ради

 

                                                   В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл відділу освіти міської ради на продовження договору оренди окремого індивідуально визначеного майна – частини нежитлового приміщення по вулиці Б.Хмельницького,63/4, зменшивши площу до 19,5 кв.м., з фізичною особою-підприємцем Корніякою Катериною Іванівною, наданою їй для розміщення магазину з продажу канцелярських товарів, строком на 1 рік.

2.Відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, балансоутримувачу зазначеного майна, забезпечити укладення договору оренди на новий термін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Бурдоноса Володимира Васильовича.  

 

       Міський голова                                        О.Г.Шкіра