Про надання в оренду відокремленої частини приміщення по вул. Пугачова, 2 ФОП Гріненко Наталії Миколаївні


04/п-11

 ПРОЕКТ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  “26” травня 2011 року                              № 4/п-11

 

м. Переяслав-Хмельницький

 

   Про  надання в оренду відокремленої частини приміщення по

 вул. Пугачова, 2  ФОП  Гріненко Наталії Миколаївні

               Розглянувши  звернення фізичної особи – підприємця Гріненко Наталії Миколаївни про надання в оренду відокремленої частини приміщення по вул. Пугачова,2,площею 58,56 кв.м., яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності  та перебуває на балансі відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, на підставі рішення конкурсної (орендної) комісії (протокол від 10 травня 2011 року),  враховуючи те, що протягом десяти днів з дня опублікування в газеті „Переяславська Рада” реєстру приміщень комунальної власності міста, які можуть бути надані в оренду, до міської ради надійшла одна заява від ФОП Гріненко Н.М., відповідно до Положення  про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького,  керуючись  п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий    комітет Переяслав-Хмельницької  міської ради

 

                                                   В И Р І Ш И В:

 

1. Надати ФОП Гріненко Наталії Миколаївні в користування на умовах оренди строком на 2 ( два) роки 11 місяців відокремлену  частину приміщення , площею 58,56 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Пугачова,2, для здійснення комерційної діяльності (майстерня з пошиття одягу).

2. Відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, балансоутримувачу вказаного майна, забезпечити укладення договору оренди з ФОП Гріненко Н.М. після проведення  незалежної оцінки вартості нерухомого майна за кошти орендаря.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Бурдоноса Володимира Васильовича.    


          Міський голова                                                        О.Г.Шкіра