Про надання дозволу відділу освіти міської ради здавати в оренду щодобово та погодинно павільйони водно-спортивної бази Переяслав-Хмельницького клубу юних моряків


03/п-11

 ПРОЕКТ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від  “26” травня 2011 року                              № 3/п-11

 

Переяслав-Хмельницький

 

 

   Про  надання дозволу відділу освіти міської ради здавати в оренду щодобово та погодинно павільйони

водно-спортивної бази Переяслав-Хмельницького клубу юних моряків

               Розглянувши  звернення відділу освіти міської ради про надання дозволу здавати в оренду щодобово та погодинно павільйони водно-спортивної бази  Переяслав-Хмельницького клубу юних моряків, які належать територіальній громаді на праві комунальної власності  та перебувають на балансі відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, що дасть змогу отримувати додаткові кошти на розвиток позашкільного навчального закладу, відповідно до Методики та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, затвердженої рішенням міської ради від 26 червня 2008 року № 05-22-V,  Порядку управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2008 року № 04-22-V, керуючись  ст. 29, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий    комітет Переяслав-Хмельницької  міської ради

 

                                                   В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл відділу освіти міської ради здавати щодобово та погодинно, у вільний від занять час в користування на умовах оренди  павільйони  водно-спортивної  бази  Переяслав-Хмельницького клубу юних моряків.

2. Відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, балансоутримувачу вказаного майна, забезпечити укладення договорів оренди та проведення розрахунку орендної плати .

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Бурдоноса Володимира Васильовича.    


  Міський голова                                        О.Г.Шкіра