Максим Мельничук провів робочу зустріч з представниками релігійних конфесій Київщини


У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом Максима Мельничука відбулося засідання «круглого столу». Учасниками робочої зустрічі виступили представники релігійних організації усіх конфесій Київщини, від представників облдержадміністрації на заході були присутні начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець та працівники управління.
Під час засідання учасники обговорили ряд нагальних питань, які стосувалися тематики налагодження міжконфесійного діалогу у форматі держава-суспільство-релігійні організації, значення діяльності релігійних організацій та церков у суспільному житті Київщини, а також проведення заходів на території області пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук привітав учасників заходу та наголосив на важливості проведення таких зустрічей та просвітницькій роботі, яку здійснюють релігійні організації.
«Основна задача представників церков полягає у тому, щоб роз’яснити людям основні аспекти духовності: молитва, проповідь, дотримання заповідей Божих. Але найбільш важливим є те, що виховання особистості у цьому напрямку необхідно розпочинати змалку з дитячого садочка та школи», - зазначив Максим Мельничук.