ПІД ЧАС ВІЗИТУ ДО МАКАРІВЩИНИ ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ АГРОПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ


У рамках робочої поїздки до Макарівського району керівник столичної області ознайомився з роботою ТОВ «УкрЕко-Хліб» та відвідав поля ТОВ «Агро-Холдинг МС».
Компанія «УкрЕко-Хліб» засноване 2009р. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочної, сухарної, кондитерської продукції з пророщеного зерна без використання дріжджів, борошна, хімічних розпушувачів. Продукція компанії має ще й оздоровчі властивості, адже технологія виробництва орієнтована на використання зернової та хмільової закваски і натуральних інгредієнтів.
У 2010 році завод випускав три види хлібу, який реалізовувався лише у Київській області. Починаючи з 2011 року асортимент продукції збільшився до 26 найменувань. Зараз постачання продукції налагоджене у 12 регіонах держави, де компанія покриває всі національні торгові мережі. Зважаючи на збільшення зацікавленості серед населення до здорового харчування, у квітні 2012 «УкрЕко-Хліб» запускає лінію по виготовленню нового продукту – «хлібців, з пророслого зерна пшениці "РОСТОК"». В жовтні 2012 р. на підприємстві введено в дію кондитерське виробництво, а саме кекси з пророщених зерен пшениці.


Три роки тому підприємство розширює асортиментний ряд кондитерської продукції та розпочинає випікати печиво з пророщених зерен пшениці. Згодом впроваджується сухарне виробництво (сухарі з пророщених зерен пшениці "РОСТОК"). Окрім хлібобулочних, сухарних кондитерських виробів спеціалісти компанії працюють над розробкою макаронних виробів з пророслого зерна.
Впродовж всього періоду існування підприємства, його фахівці регулярно працювали над вдосконаленням та модернізацією технологічних процесів, завдяки чому вдалося досягнути збільшення і покращення якості виробництва продукції. Зараз потужність підприємства встановлена на рівні 1,9 тон/добу.
Продовжилася робоча поїздка керівника Київщини знайомством з роботою ТОВ «Агро-Холдинг МС», яке займається вирощуванням зернових та інших культур. Генеральний директор підприємства Юрій Карасик представив керівництву області роботу свого підприємства у полі, де трудилися працівники і працювала техніка.
На території району дане підприємство працює з листопада 2009 року та обробляє 16678 га землі. У своїй діяльності ТОВ «Агро-Холдинг МС» застосовує сучасні технології вирощування зернових культур, таких як: озимої пшениці 5519 га, соняшника 6306 га, кукурудзи на зерно 4803 га, а також картоплі 50 га. На підприємстві працює більше 120 осіб.
Максим Мельничук поспілкувавшись з директором підприємства та працівниками про стан справ у агропромисловій галузі зазначив наступне: «Ще близько 10 років тому землі, на яких ми зараз перебуваємо, були забур’янені та пустували. Але завдяки зусиллям українських компаній вони повернуті у сільськогосподарське використання. Сьогодні ми вже з упевненістю можемо говоримо про високу врожайність цих земель та подальшу перспективу у стратегії розвитку тваринництва не лише на території району, але і області».