У Кагарлику відкрили Галерею Слави захисників України


   У приміщенні Кагарлицької райдержадміністрації відкрито Галерею Слави захисників України. У виставковій залі, розділеній на кілька тематичних частин, представлені світлини воїнів з Кагарличчини, різні військові експонати із Донбасу, дитячі малюнки, інформація про волонтерів. Відкриття Галереї Слави було приурочено до 2-ї річниці початку проведення АТО у східних регіонах України.
На створення Галереї Слави не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. При цьому проект обійшовся у 41 тис. грн., які зібрали завдяки благодійникам. Поява такої виставки зумовлена прагненням обласного керівництва підвищити військово-патріотичне виховання молоді та увіковічнити пам’ять про подвиг та мужність українських воїнів.
«Такі проекти повністю відповідають тим соціальним ініціативам та політиці патріотичного виховання, які започаткував Президент Петро Порошенко. Відкриття цієї Галереї Слави свідчить про бажання суспільства віддати шану нашим героїчним воїнам, які захищають українських народ і землі від ворога. І те, що сьогодні ця виставка зібрала сотні людей (причому багато з них приїхали із сусідніх районів) є черговим підтвердженням консолідованості українців», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.


Максим Мельничук також підкреслив необхідність підвищувати соціальні стандарти для бійців АТО та родин загиблих воїнів. Він також висловив сподівання, що подібні виставкові зали з’являтимуться з часом в усіх куточках Київщини.
«Безперечно, такі проекти та акції є знаковими. І в цьому році Київська облдержадміністрація ініціюватиме перед обласною радою програму патріотичного виховання молоді, яка останніми роками фактично не фінансувалася. Нам потрібно підвищувати національний дух та патріотичне виховання у всіх районах, а тому і немісцевих рівнях мають не тільки існувати, алей і працювати локальні програми молодіжного патріотичного виховання», - підсумував Максим Мельничук.