Про скликання чергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 11 квітняня 2016 року                 № 51/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про скликання чергової одинадцятої сесії
міської ради сьомого скликання

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

І. Скликати чергову одинадцяту сесію Переяслав-Хмельницької міської ради cьомого скликання 28 квітня 2016 року о 10.00 в залі засідань міської ради.
ІІ. На розгляд сесії міської ради винести такі питання:
1. Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Вісник Переяславщини» та редакції газети «Вісник Переяславщини», співзасновником яких є Переяслав-Хмельницька міська рада.
2. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2012 № 03-24-VI «Про затвердження Положення про цільовий фонд соціально–економічного та культурного розвитку міста Переяслава-Хмельницького.
3. Про використання коштів цільового фонду соціально-економічного та культурного розвитку міста Переяслав-Хмельницького.
4. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VIІ скликання від 14.01.2016 № 04-07-VІI «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2016 рік (у новій редакції)».
5. Про затвердження Положення про проведення земельних аукціонів в м. Переяславі-Хмельницькому Київської області.
6. Про заслуховування інформації комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради щодо ситуації, яка склалася в мікрорайоні Підварки (ВАТ «Точмаш», ДП «Торговий дім» Точмаш) на звернення депутата Саулка В.В. та жителів даного мікрорайону.
7. Земельні питання.
8. Про надання дозволу на продовження на новий строк договору з ФОП Бравштейн Оксаною Василівною щодо оренди об’єкта нерухомого майна, що знаходиться за адресою: вул.Шевченка,20
9. Про надання дозволу на продовження на новий строк договору з ФОП Бравштейн Оксаною Василівною щодо оренди об’єкта нерухомого майна, що знаходиться за адресою: вул. Новокиївське шосе,2.
10. Інформації, оголошення.

ІІІ. Організаційному відділу та відділу інформації виконкому міської ради порядок денний сесії оприлюднити на сайті міської ради та місцевих засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

 

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
51/7-09