Про скликання позачергової тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання та про зупинення дії рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 05 квітня 2016 року №86/2-10-VII «Про розгляд ситуації, що склалася із розробкою і видачею місто


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 11 квітня 2016 року                 № 50/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про скликання позачергової тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання та про зупинення дії рішення Переяслав-Хмельницької
міської ради VII скликання від 05 квітня 2016 року №86/2-10-VII «Про розгляд ситуації, що склалася із розробкою і видачею містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «Енерго-промислова група «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС»

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42, частини 4 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 5 статті 41 Регламенту Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання:
1. Зупиняю дію рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 05 квітня 2016 року №86/2-10-VII «Про розгляд ситуації, що склалася із розробкою і видачею містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «Енерго-промислова група «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС».
2. Виношу на повторний розгляд сесії Переяслав-Хмельницької міської ради рішення від 05 квітня 2016 року №86/2-10-VII «Про розгляд ситуації, що склалася із розробкою і видачею містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «Енерго-промислова група «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС».
3. Скликати позачергову тринадцяту сесію Переяслав-Хмельницької міської ради сьомого скликання 21 квітня 2016 року о 10.00 в залі засідань міської ради.
4. На розгляд сесії міської ради винести питання:
4.1. Про розгляд рішення міської ради «Про розгляд ситуації, що склалася із розробкою і видачею містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки ТОВ «Енерго-промислова група «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС».
5. Організаційному відділу та відділу інформації виконкому міської ради оприлюднити порядок денний сесії, дане розпорядження та зупинене рішення міської ради на офіційному сайті Переяслав-Хмельницької міської ради та місцевих засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
50/7-09