Стан спортивної інфраструктури області та заходи до 30-их роковин чорнобильської трагедії обговорили на апаратній нараді у КОДА


Сьогодні під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука та за участі його заступників і керівників структурних підрозділів адміністрації відбулася апаратна нарада. Двома основними питаннями порядку денного були результати роботи Управління молоді та спорту за минулий рік і план заходів, приурочений до 30-ліття від дня аварії на Чорнобильській АЕС. Окрім доповідачів, участь у обговоренні цих питань взяли керівник апарату КОДА Наталія Рідей, перший заступник голови Лев Парцхаладзе, заступники Ігор Любко та Андрій Янченко.
Першим питанням обговорили результати роботи управління молоді та спорту КОДА. Начальник управління Володимир Стеценко докладно розповів про спортивну базу регіону, напрямки розвитку молодіжного руху та спорту, основні завдання молодіжної політики у 2015 році та ключові проблеми галузі. Також він окреслив пріоритетні напрямки діяльності управління у поточному році.


У продовження теми Максим Мельничук наголосив на необхідності зробити паспортизацію об’єктів спортивної інфраструктури Київщини у розрізі районів, оцінити їх реальний матеріально-технічний стан і надати конкретні пропозиції щодо покращення цього стану. Щодо обласної програми розвитку галузі, то в ній стратегія розвитку має бути прописана із урахуванням специфіки кожного окремо взятого району області. Також під час обговорення прозвучала пропозиція напрацювати програми, які поєднуватимуть спортивні заходи та культуру оздоровлення із рекреаційною галуззю та туризмом.
Другим питанням апаратної наради стала підготовка обласних заходів до 30-річчя від дня аварії на Чорнобильській АЕС. Начальник Управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець розповів, що наразі вже сформовано перелік благодійних концертів, тематичних вечорів, виставок, лекцій і зустрічей молоді із ліквідаторами цієї техногенної катастрофи. За сприяння КОДА 23 квітня у місті Буча планується проведення обласного фестивалю творчих колективів-переселенців із чорнобильського Полісся. Ведуться підготовчі роботи щодо проведення в ніч з 25 на 26 квітня у місті Славутич урочистого мітингу-реквієму із запаленням свічок для вшанування пам’яті загиблих внаслідок катастрофи, а також тематичного концерту за участі провідних мистецьких колективів області. А 27 квітня у Борисполі відбудеться відкриття пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.
Окрім того, під час апаратної наради обговорили проведення суботників по районах і підготовку проектів різних обласних програм, що вийшла на завершальний етап.