У березні на Київській митниці ДФС мобілізовано до Держбюджету 1,1 млн. грн. коштів від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна


Працівниками Київській митниці протягом березня підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 3 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.
Заведено 117 справ про порушення митних правил. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 10,1 млн. грн. Реально вилучені предмети у 57 справах.
Розглянуто 3 справи про порушення митних правил та накладено штрафів на 53,2 тис. гривень. До суду направлено 47 справ на 24 млн. гривень.


Типовими предметами правопорушення в основному були валютні цінності та різноманітні промислові товари.
Також у березні виявлено 2 факти незаконного переміщення наркотичних засобів та психотропних речовин. Складено 2 протоколи про порушення митних правил та вилучено наркотичні засоби: кокаїн – 3215,6 г., трамадол – 12 таблеток і психотропні речовини: альпразолам 12 таблеток. По даним фактам направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України.
ГУ ДФС у Київській області