Про основні заходи з підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і території (цивільної оборони) м. Переяслав-Хмельницький у 2012 році


20п-01
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 03 січня 2012 року          №00п-01
м. Переяслав-Хмельницький

Відповідно до Законів України «Про цивільну оборону України», «Про правові засади цивільного захисту», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», п. 3 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою удосконалення готовності системи цивільного захисту (цивільної оборони), підвищення готовності та вдосконалення підготовки органів управління і сил цивільного захисту м. Переяслав-Хмельницького до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити План основних заходів з підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і території (цивільної оборони) м.Переяслав-Хмельницького на 2012 рік додаток 1.

2.Підприємствам, установам та організаціям міста:
2.1.До 01 лютого 2012 року підбити підсумки роботи за 2011 рік, розробити та прийняти відповідні рішення про підготовку цивільної оборони на 2012 рік, затвердити плани основних заходів з питань цивільного захисту, своєчасно довести їх виконавцям. До 10 лютого 2012 року копії зазначених документів надіслати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради.
2.2.Звіти про виконання заходів, передбачених цим розпорядженням та табеля термінових донесень подавати у відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради за перше півріччя – до 10 червня 2012 року, за рік – до 25 грудня 2012 року для подальшого інформування Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації.
2.3.Пропозиції щодо планування заходів з підготовки цивільної оборони на 2013 рік подати до 20 серпня 2012 року до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради.

3.Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради провести збір керівного складу цивільної оборони м.Переяслав-Хмельницького щодо підведення підсумків за 2012 рік та визначення конкретних завдань на 2013 рік у грудні 2012 року.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.
 

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра
Причіплений файлРозмір
Додаток146 КБ