Про продовження договору з ТОВ „ЛеСмарт” щодо оренди нерухомого майна на новий строк


18п-01
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 03 січня 2012 року          №18п-01
м. Переяслав-Хмельницький

 Про продовження договору з ТОВ „ЛеСмарт” щодо оренди нерухомого майна на новий строк

Розглянувши звернення генерального директора ТОВ „ЛеСмарт” щодо продовження на новий термін договору оренди окремого індивідуально визначеного майна, що складається з однієї кімнати, площею 26,2 кв.м. по вулиці Гімназійній, 37, яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі Переяслав-Хмельницької житлово-експлуатаційної контори, враховуючи погодження балансоутримувача зазначеного нерухомого майна, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі на продовження договору оренди № 274 від 01 квітня 2008р. окремого індивідуально визначеного майна, площею 26,2 кв.м по вулиці Гімназійній, 37 з ТОВ „ЛеСмарт”, строком на 2 роки 11 місяців.
2. Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі, балансоутримувачу зазначеного майна, забезпечити укладення додаткової угоди до договору оренди.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра