Про надання в оренду приміщення Переяслав-Хмельницькому міському відділу ГУ МВС України в Київській області


14п-01
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 03 січня 2012 року          №14п-01
м. Переяслав-Хмельницький

 Про надання в оренду приміщення Переяслав-Хмельницькому міському відділу ГУ МВС України в Київській області

Розглянувши звернення начальника Переяслав-Хмельницького міського відділу ГУ МВС України в Київській області Кириленка С.М. про надання в оренду для розміщення відділення ДАІ приміщення по вулиці Гімназійній, 17, яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі Переяслав-Хмельницької житлово-експлуатаційної контори, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати в оренду Переяслав-Хмельницькому міському відділу ГУ МВС України в Київській області відокремлене нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: м. Переяслав-Хмельницькому вул. Гімназійна, 17, площею 79,6 кв.м., для розміщення відділення ДАІ Переяслав-Хмельницького міського відділу ГУ МВС України в Київській області , строком на 2 (два) роки 11 місяців.
2. Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі забезпечити укладення договору оренди відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бурдоноса В.В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра