Про погодження режиму роботи АЗС ПП „Автопетроліум” по вул. Шкільна, 51


05п-01
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 03 січня 2012 року          №05п-01
м. Переяслав-Хмельницький

 Про погодження режиму роботи АЗС ПП „Автопетроліум” по вул. Шкільна, 51

Розглянувши звернення директора приватного підприємства «Автопетроліум» Висоцького Л.Г. про погодження режиму роботи АЗС по вул. Шкільній, 51, відповідно до Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 „Про порядок провадження торгівельної діяльності та правила торгівельного обслуговування населення” та керуючись пунктом 4 частини б) статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

1. Погодити режим роботи АЗС ПП «Автопетроліум» – з понеділка по суботу цілодобово, перезміна з 06.00 до 06.20 годин; у неділю з 00.00 до 06.00 та з 15.00 до 24.00 годин.
2. Рекомендувати керівнику закладу створити додаткові умови для безпеки персоналу та зниження ризику злочинних посягань.
3. В разі порушення Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торгівельного обслуговування населення, санітарно-епідеміологічних норм і правил, дане рішення визнати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра