Про затвердження рішення конкурсного комітету по проведенню конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті № 9 „Переяслав Агро – вул. Петропавлівська”


04п-01
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 03 січня 2012 року          №04п-01
м. Переяслав-Хмельницький

 Про затвердження рішення конкурсного комітету по проведенню конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському маршруті № 9 „Переяслав Агро –  вул. Петропавлівська”

Керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування міста Переяслава-Хмельницького» від 01.09.2011 року № 537-14 та протоколу засідання конкурсного комітету з питань проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування від 17.10.2011 р., керуючись пп.12 п.«а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити рішення конкурсного комітету по проведенню конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах № 9 „Переяслав Агро – вул. Петропавлівська” та визнати переможцем конкурсу ПП „Авто Пас Лайн”.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра