Про призначення на посаду начальника комунального підприємства «Виробниче управління житлово–комунального господарства» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області» Слюсара О.М.


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 01 квітня 2016 року                 № 44/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про призначення на посаду начальника
комунального підприємства «Виробниче управління
житлово–комунального господарства»
Переяслав-Хмельницької міської ради
Київської області» Слюсара О.М.

На підставі заяви Слюсара Олександра Миколайовича від 01.04.2016, керуючись п.10 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Призначити Слюсара Олександра Миколайовича на посаду начальника комунального підприємства «Виробниче управління житлово–комунального господарства» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області» за контрактом строком на шість місяців з 01 квітня 2016 року по 30 вересня 2016 року включно з оплатою праці згідно контракту.
2. Укласти контракт з начальником комунального підприємства «Виробниче управління житлово–комунального господарства» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області» Слюсарем Олександром Миколайовичем строком на шість місяців з 01 квітня 2016 року по 31 вересня 2016 року включно.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карнауха Г.М.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
44/7-09