Про припинення теплопостачання КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа»


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 30 березняня 2016 року                 № 42/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про припинення теплопостачання
КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа»

Відповідно до пункту 5 Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 , керуючись пунктом 20, частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку із відсутністю лімітів на газ КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» :
1. Директору комунального підприємства Київської обласної ради «Переяслав- Хмельницьктепломережа» Біліченку В.Я.:
1.1. Провести відключення об’єктів від теплопостачання, які обслуговує КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» з 00-00 годин 01.04.2016 року.
2. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на керівників підприємств, які обслуговуються КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» :
3. Директору комунального підприємства Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа» Біліченку В.Я., начальнику КП «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства» Фесенку А.І., начальнику КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Долгоносову М.К., начальнику Переяслав-Хмельницької філії експлуатації газового господарства Казміруку С.Р. та начальнику Переяслав-Хмельницького РП ПАТ «Київобленерго» Богушу П.П. вжити невідкладних заходів щодо зменшення заборгованості за енергоносії та надані населенню комунальні послуги.
4. Відповідальність за зростання заборгованості за спожиті населенням комунальні послуги покласти на керівників підприємств.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Карнауха Г.М.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
42/7-09