Про проведення громадських слухань щодо повернення місту Переяславу-Хмельницькому історичної назви «Переяслав»


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 01 квітня 2016 року                 № 45/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про проведення громадських слухань щодо
повернення місту Переяславу-Хмельницькому
історичної назви «Переяслав»

З метою повернення місту Переяславу-Хмельницькому історичної назви «Переяслав», відповідно до ст.ст. 7, 140 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про географічні назви», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», згідно з главою 2.7. Статуту територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, затвердженого рішенням міської ради від 15.07.1999 №03-10-ХХШ, беручи до уваги результати засідання за круглим столом, керуючись ст.ст. 3, 13, 25, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести протягом двох місяців з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення громадські слухання з питання повернення місту Переяславу-Хмельницькому історичної назви «Переяслав».
2. Відділу інформації виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради:
2.1. Здійснити заходи щодо оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадських слухань на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради.
2.2. Оприлюднити дане розпорядження у міських засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Бочаріна П.П.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
45/7-09