Про звільнення від плати за навчання у школах естетичного виховання дітей вразливих категорій


09п-20
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 28 листопада 2011 року          №09п-20
м. Переяслав-Хмельницький

 Про звільнення від плати за навчання у школах естетичного виховання дітей вразливих категорій
Розглянувши клопотання відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради про звільнення від плати за навчання у школах естетичного виховання дітей вразливих категорій, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей» від 25.03.1997 р. № 260, рішенням виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради «Про встановлення контингенту учнів у школах естетичного виховання та розміру батьківської плати за навчання дітей» від 26.07.2011 № 481-13, відповідно Закону України «Про позашкільну освіту», п.п. 2, п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради
ВИРІШИВ:

1. Звільнити від плати за навчання у дитячій художній школі з 01.01.2012 року по 31.05.2012 року ученицю 2 класу Сахоненко Джейн Михайлівну, так як вона з багатодітної родини.
2. Начальнику відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради при нарахуванні плати за навчання дітей у школах естетичного виховання керуватись даним рішенням.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Губенко В. В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра