Про розгляд звернення громадянки Омельченко І.І. щодо приватизації кімнати в гуртожитку по вул. Фабричній, 1


06п-20
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 25 листопада 2011 року          №06п-20
м. Переяслав-Хмельницький

 Про розгляд звернення громадянки Омельченко І.І. щодо приватизації кімнати в гуртожитку по вул. Фабричній, 1

Розглянувши заяву гр. Омельченко Ірини Іванівни про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул. Фабричній, 1, яке використовується нею та членами її сім’ї на умовах найму, відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», рішення Переяслав-Хмельницької міської ради № 216-42/2-V від 26.08.2010 року «Про приватизацію жилих і нежилих приміщень в гуртожитку по вул. Фабричній, 1», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 396 від 16.12.2009 року, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Прохання наймача Омельченко Ірини Іванівни щодо приватизації кімнати в гуртожитку, що знаходиться за адресою: місто Переяслав-Хмельницький, вул. Фабрична, 1, кімната 54 задовольнити і передати вказану кімнату в приватну спільну часткову власність їй та членам її сім`ї Мардело Вікторії Валеріївні, Омельченку Станіславу Андрійовичу в рівних частках кожному.
2. Затвердити розрахунок площі, що приватизується безоплатно (додаток).
3. Відділу комунального майна міської ради оформити свідоцтво про власність на житло у десятиденний термін.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра