Про продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк з публічним акціонерним товариством комерційний банк „Приватбанк”


03п-20
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 25 листопада 2011 року          №03п-20
м. Переяслав-Хмельницький

 Про продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк з публічним акціонерним товариством комерційний банк „Приватбанк”

Розглянувши звернення керівника Переяслав-Хмельницького відділення філії „Київське головне регіональне управління” публічного акціонерного товариства комерційного банку „Приватбанк” Пархоменко Олени Анатоліївни щодо продовження на новий термін договору оренди окремого індивідуально визначеного майна – вбудованого нежитлового приміщення, площею 104,9 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Покровська,47, яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі Переяслав-Хмельницької житлово-експлуатаційної контори, враховуючи погодження балансоутримувача зазначеного нерухомого майна, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1.Надати дозвіл Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі на продовження договору оренди № 285 від 05 грудня 2008 року окремого індивідуально визначеного майна - вбудованого нежитлового приміщення, площею 104,9 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Покровська,47, з ПАТ КБ „Приватбанк”, наданим для розміщення Переяслав-Хмельницького відділення, строком на 2 роки 11 місяців.
2.Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі , балансоутримувачу зазначеного майна, забезпечити укладення додаткової угоди до договору оренди.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра