Про продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк з ДВНЗ „Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Григорія Сковороди”


02п-20
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 25 листопада 2011 року          №02п-20
м. Переяслав-Хмельницький

 Про продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк з ДВНЗ „Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Григорія Сковороди”

Розглянувши звернення ректора державного вищого навчального закладу „Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Коцура В.П. щодо продовження на новий термін договору оренди окремого індивідуально визначеного майна – частини приміщення дитячої художньої школи, збільшивши площу орендованого приміщення до 80,6 кв.м., яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі відділу культури і туризму міської ради, враховуючи погодження балансоутримувача зазначеного нерухомого майна, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1.Надати дозвіл відділу культури і туризму міської ради на продовження договору оренди № 282 від 09 січня 2009 року окремого індивідуально визначеного майна – частини приміщення дитячої художньої школи по вул. Б.Хмельницького,47, збільшивши площу до 80,6 кв.м., з державним вищим навчальним закладом „Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”, наданого навчальному закладу з метою проведення практичних занять зі студентами педагогічного факультету , строком на 2 роки 11 місяців.
2.Відділу культури і туризму міської ради, балансоутримувачу зазначеного майна, забезпечити укладення договору оренди на новий термін.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра