У Київській облдержадміністрації відбувся прийом громадян


 Сьогодні у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся черговий плановий прийом громадян. З мешканцями Київщини щодо їх наболілих питань спілкувалися голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, його заступник Андрій Янченко, представники окремих структурних підрозділів КОДА.
Під час прийому було опрацьовано 14 звернень громадян. Більшість із них стосувалися соціальних, земельних та житлово-майнових питань. З особистими скаргами і проханнями по допомогу приїхали мешканці різних районів – Києво-Святошинського, Бородянського, Рокитнянського, Бориспільського, Баришівського районів.


Ключовою під час прийому була тематика соціальна. Серед візитерів було чимало чорнобильців, інвалідів, пенсіонерів, близьких родичів учасників АТО, які клопоталися питаннями земельного та житлового характеру. Зокрема, чорнобильці скаржилися, що вже не перший десяток років стоять у черзі на отримання житла, а також на відсутність необхідних соціальних пільг. Представники незахищених верств населення попросили навести лад на ринку перевезень і зобов’язати місцевих перевізників на пільгових умовах перевозити окремі категорії населення. Максим Мельничук запевнив, що кожне проблемне питання буде взяте на контроль для обов’язкового визначення варіантів його вирішення.
Частина звернень під час прийому громадян стосувалася соціальних гарантій і забезпечення демобілізованих, учасників АТО та їх сімей, родин загиблих військовослужбовців. Так, для бійців АТО з Бородянщини досі не виділено земельні ділянки, а окремі мешканці області не мають матеріальної змоги поставити надмогильні пам’ятники загиблим на Донбасі синам і родичам. У свою чергу, Андрій Янченко запевнив, що усі звернення щодо виділення земельних ділянок та призначення житла бійцям АТО і їх родинам будуть розглянуті та вирішені у першочерговому порядку.