Про основні заходи із залучення громадян на військову службу за контрактом


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 07 лютого 2017 року                 № 24/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», доручення голови Київської облдержадміністрації № 8-1 від 19 січня 2017 року:
1. Начальнику відділу інформації та комп’ютерного забезпечення виконкому міської ради Мевші С.І. оформити інформаційні стенди для розміщення рекламної інформації щодо залучення кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:
1.1. У приміщеннях Переяслав-Хмельницької міської ради, об’єднаного міського військового комісаріату, управління соціального захисту населення, міськрайонному центрі занятості населення, поштових відділеннях, установах банків;
1.2. У громадських місцях та місцях масового перебування громадян.
2. Головному спеціалісту відділу з питань НС та ЦЗН Глушенку В.В. забезпечити встановлення рекламно-агітаційних палаток щодо залучення кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України на центральній площі та вулицях міста Переяслава-Хмельницького.
3. Призначити відповідальними у виконавчому комітеті Переяслав-Хмельницької міської ради щодо організації розміщення інформаційних стендів, рекламно-агітаційних палаток та проведення заходів щодо заохочення до вступу на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, розповсюдження у місцевих засобах масової інформації відповідних інформаційних матеріалів головного спеціаліста відділу з питань НС та ЦЗН виконкому міської ради Глушенка В.В. та начальника відділу інформації та комп’ютерного забезпечення виконкому міської ради Мевшу С.І.
4. Першому заступнику міського голови Карнауху Г.М. провести спільні наради з виконання плану із залучення громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, розробити відповіді заходи для вирішення проблемних питань.
5. Головному спеціалісту відділу з питань НС та ЦЗН виконкому міської ради Глушенку В.В. про виконану роботу з виконання зазначеного доручення письмово інформувати управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації .
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
24/7-09