Щодо забезпечення стабільної роботи підприємств, установ та організацій міста Переяслава-Хмельницького, безперебійного функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у зимовий період 2017 року


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 10 січня 2017 року                 № 04/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

З метою забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення міста Переяслава-Хмельницького, пов’язаної зі складними погодними умовами в зимовий період 2017 року, відповідно до п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Привести в підвищену готовність людські ресурси і технічні засоби та задіяти їх для проведення заходів з недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов.
2.Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити інформування відповідальних осіб виконавчого комітету міської ради щодо виникнення надзвичайних ситуацій в системах життєзабезпечення.
3.Забезпечити цілодобове чергування та роботу міських аварійно-відновлювальних бригад в системах газо-,електро-, тепловодопостачання, готовності спеціалізованих служб та необхідної техніки до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у зв’язку з ускладненням погодних умов.
4.Відділу з питань НС та ЦЗН виконкому міської ради забезпечити координацію служб міста в разі виникнення надзвичайних ситуацій у несприятливих умовах в зимовий період.
5.Відділу з питань НС та ЦЗН виконкому міської ради забезпечити подання оперативному черговому Департаменту з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щоденну поточну інформацію до 18.00 щодо облаштування стаціонарних та мобільних пунктів обігріву у місцях масового перебування людей для надання допомоги громадянам, які залишилися з незалежних причин без домівок, та одиноким людям похилого віку. У випадку надзвичайної ситуації – негайно інформувати приймальну голови Київської облдержадміністрації та оперативного чергового Департаменту з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.
6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Карнауха Г.М.

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
04/7-09