Про підготовку звіту міського голови за 2016 рік


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 04 листопада 2016 року                 № 204/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

 На виконання статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою підготовки звіту міського голови:

1.Керівникам управлінь, відділів, служб (згідно з додатком):
1.1. Подати організаційному відділу (org_perh@ukr.net) до 23.12.2016 р. звіт про діяльність структурного підрозділу за 2016 р. у електронному та друкованому варіантах, погоджений із секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючою справами згідно з розподілом повноважень.
1.2. Звіти повинні містити інформацію про динаміку розвитку у порівнянні з 2015 р., реалізовані заходи, що мають особливе значення для жителів міста (основні досягнення у звітному періоді, аналіз проблем та перспективи розвитку, розвиток міської інфраструктури, вирішення критичних зауважень мешканців, впровадження нових ефективних напрацювань, напрямів роботи). При підготовці звіту звернути особливу увагу на якість викладення інформації, її актуальність та наочність (наявність фото, діаграм, графіків).
2.Секретарю міської ради, заступникам міського голови, керуючій справами виконавчого комітету згідно з розподілом посадових обов’язків взяти під особистий контроль підготовку звіту про розвиток галузей, основні перспективи, шляхи вирішення проблемних питань.
3. Організаційному відділу подати узагальнену відділу інформації для підготовки звіту міського голови на громадських слуханнях та подальшого оприлюднення згідно чинного законодавства України.
4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
204/7-10