ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ У ТРУДОВОВОМУ КОЛЕКТИВІ


27 жовтня 2016 року в приміщенні філологічного факультету ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди» відбувся виїзний прийом громадян, який провела перший заступник начальника Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Любов Максимець.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (науковий стаж для призначення пенсії, нарахування пенсії науковим працівникам, вік виходу на пенсію наукового працівника) звернулись 4 викладачі. На всі питання надано вичерпні відповіді.
Максимець Л.В. також провела зустріч з викладачами та студентами філологічного факультету, на якій роз’яснила присутнім основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: залучення застрахованих осіб до реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду та легалізація заробітної плати.
По закінченню зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та заяви про реєстрацію у системі надання послуг в електронній формі.
Зі студентською молоддю також було проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітних плат та трудових відносин.