Про скликання позачергової сьомої сесії міської ради сьомого скликання


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 13  січня 2016 року                 № 4/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

 Про скликання позачергової сьомої сесії
міської ради сьомого скликання

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
І. Скликати позачергову сьому сесію Переяслав-Хмельницької міської ради cьомого скликання 14 грудня 2016 року о 15.00 в залі засідань міської ради.
ІІ. На розгляд сесії міської ради винести такі питання:
1. Про звернення депутатів Переяслав-Хмельницької міської ради до Президента України Порошенка Петра Олексійовича, Прем`єр-міністра України Яценюка Арсенія Петровича, Голови Верховної Ради України Гройсмана Володимира Борисовича, депутата Верховної Ради України Онищенка Олександра Романовича, голови Київської обласної державної адміністрації Шандри Володимира Миколайовича, голови Київської обласної ради Старикової Ганни Віталіївни по питанню передачі до бюджетів міст обласного значення видатків на підготовку фахівців та робітничих кадрів у професійно-технічних закладах державної форми власності.
2. Про продовження на 2016 рік терміну дії Програми розвитку засобів масової інформації міста Переяслава-Хмельницького на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням сесії Переяслав-Хмельницької міської ради від 09.02.2012 № 10-20-VІ.
3. Про передачу у 2016 році з бюджету міста Переяслава-Хмельницького районному бюджету Переяслава-Хмельницького району медичної субвенції з державного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту на надання медичних послуг населенню міста.
4. Про нову редакцію рішення міської ради «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2016 рік» 24.12.2015 № 11-04-VII.

ІІІ. Організаційному відділу та відділу інформації виконкому міської ради порядок денний сесії оприлюднити на сайті міської ради та місцевих засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
Причіплений файлРозмір
7 сес.rar471.57 КБ
4/7-09