25 років Пенсійному фонду – це час становлення, загартування, випробування


  25 років тому, у грудні 1990 року, згідно з Постановою Ради Міністрів УРСР та Ради Федерації незалежних профспілок України було утворено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР, від якого веде свою історію Пенсійний фонд України.
Біля витоків створення органів Пенсійного фонду на Переяславщині стояли Людмила Чепіга, Лариса Воловик, Василь Косенко, Олександра Мартиненко.
З перших днів 1991 року нова пенсійна установа почала акумулювати обов’язкові страхові платежі підприємств і громадян та здійснювати фінансування видатків органів соціального забезпечення на виплату пенсій. В період економічної кризи, коли почала виникати заборгованість з виплати пенсій, Пенсійним фондом було запроваджено погашення заборгованості з виплати пенсій в натуральній формі продукцією підприємств - боржників. Це дозволило у 2000 році ліквідувати заборгованість з фінансування виплати пенсій.
З метою реформування системи пенсійного забезпечення протягом 1998-2002 років було створено унікальну систему персоніфікованого обліку відомостей щодо застрахованих осіб.
Важливу роль у розвитку Пенсійного фонду відіграла передача у 2000 році органам Фонду функцій з призначення та виплати пенсій.
Тривалий час колективи органів Пенсійного фонду на Переяславщині очолювали досвідчені керівники Ольга Левченко та Тетяна Петрученя.
1 листопада 2011 року відбулося об’єднання міського та районного управлінь Пенсійного фонду.
Протягом 25 років підрозділи Пенсійного фонду на Переяславщині функціонують як добре налагоджений механізм: кожен знає свої обов’язки та бездоганно їх виконує.
Нинішній колектив управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі очолює Тетяна Бугай. Тут працюють 48 фахівців, які усвідомлюють величезну соціальну вагу успішного виконання покладених на нього завдань. Від результатів їхньої роботи залежить благополуччя людей старшого покоління, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Зараз на обліку у місті та районі перебуває 18491 пенсіонер, місячна сума виплат – 29 млн. 335тис. грн. Через поштові відділення пенсії отримують 9456 осіб, через банки – 9035. Виплати проводяться з 4 по 25 число кожного місяця, заборгованості немає.
З нагоди 25-ї річниці утворення Пенсійного фонду України адміністрація управління вітає усіх працівників, ветеранів, бажає міцного здоров’я, наснаги, витримки і терпіння в роботі, благополуччя і злагоди в родинах.