Про надання дозволу ФОП Якименку О.І. на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


08п-19
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 01 листопада 2011 року                 №08п-19
м. Переяслав-Хмельницький

 Про надання дозволу ФОП Якименку О.І. на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця гр. Якименка Олександра Івановича з проханням надати дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі - Хмельницькому по проспекту Червоноармійців, на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі - Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009 року, на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю гр. Якименку Олександру Івановичу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому по проспекту Червоноармійців терміном на п’ять років.
2. Зобов’язати ФОП Якименка О.І.:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення розробити дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (далі ОЗР);
- місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
- після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
3. Попередити ФОП Якименка О.І., про те, що:
- не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
- в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за його рахунок на місце визначене за взаємною згодою відділу містобудування та архітектури міської ради та власника ОЗР.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра