Зустріч у трудовому колективі20 листопада 2015 року відбулася зустріч представників управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі з головами профспілкових організацій працівників освіти району, на якій були присутні 52 особи.

Консультації з питань пенсійного законодавства надали заступник начальника управління Лаврик Л.П. та начальник відділу обслуговування громадян Мисловська Л.О. Присутнім також було роз’яснено основні положення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Також було роз’яснено умови призначення пенсії за вислугу років, перерахунки пенсій, порядок виплати грошової допомоги у розмірі десяти місячних пенсій.
Головний спеціаліст сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Самійленко О.В. розповіла про переваги реєстрації застрахованих осіб на веб - порталі Пенсійного фонду України. Адже дані, що містяться на порталі, є досить важливі як для контролю за нарахуванням заробітної плати, так і для призначення та перерахунку пенсій.