Виїзні прийоми громадян у селі Жовтневому


12.11.2015 року в селі Жовтневе відбувся виїзний прийом громадян, який провела начальник відділу обслуговування громадян управління ПФУ в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі Мисловська Л.О.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії з 01.09.2015, надбавки дітям війни, достроковий вихід на пенсію, проведення відрахувань працюючим пенсіонерам, призначення пенсії за вислугу років, збільшення розміру пенсії за особливі заслуги перед Україною) звернулось 13 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді. Крім того, було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності отримання пенсій.
Мисловська Л.О. також провела зустрічі у трудових колективах Жовтневої сільської ради та комбікормового заводу с. Велика Каратуль, на яких роз’яснила присутнім основні положення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».