Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальних допомог


02п-19
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 27 жовтня 2011 року                 №00п-19
м. Переяслав-Хмельницький

 Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальних допомог


Розглянувши протокол №10 від 25.10.2011р. засідання комісії з питань надання соціальних допомог, відповідно до п.п.1 п.а. ч.1 ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

Вирішив:
1.Затвердити протокол №10 від 25.10.2011р. засідання комісії з питань надання соціальних допомог, в окремих випадках, які визначені „Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу , твердого та рідкого пічного побутового палива”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1050 від 22.09.1997 року та Законом України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім”ям” від 27.05.1999 року.
2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Губенко В.В.


Міський голова О.Г.Шкіра

 


ЗАТВЕРДЖЕНО:
Рішенням виконавчого
Переяслав-Хмельницької
міської ради
від

ПРОТОКОЛ № 10
засідання комісії з питань надання соціальних допомог

 

ПРИСУТНІ: В.В.Губенко – заступник міського голови
М.В.Гуща - начальник управління праці та соціального захисту населення
І.В.Іванюк - начальник відділу прийому громадян
Ю.М.Лялька - начальник відділу соціальної роботи
центру соціальних служб для дітей, сім’ї
та молоді
О.О.Безхлібна - головний державний соціальний інспектор
Л.О.Шульга - завідуюча відділенням центру соціального
захисту інвалідів та пенсіонерів


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Кондратенко Ользі Петрівні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,84 кв.58, загальною площею 53,4м.кв., котра належить її зятю. Заявниця- пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25% -«дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії- 278,00 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 п.4 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій на житлово-комунальні послуги) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Свириденко Галині Євтухівні, що проживає сама в квартирі по вул. Б.Хмельницького,36 кв.8, загальною площею 56,3м.кв. , власником котрої є її дочки. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25% -«дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 134,38 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площі житла(зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Мусієнко Ользі Андріївні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.хмельницького,61 кв.27, загальною площею 53,3м.кв., власником якої є її дочка. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 81,31 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Сущенко Катерині Іванівні, що проживає разом з чоловіком в квартирі по вул.Покровська ,49 кв.1, загальною площею 60,2 м.кв. Заявниця та її чоловік – пенсіонери, отримують мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 221,00 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Зінченко Василю Івановичу, що проживає сам в квартирі по вул.Альтицька,2 кв.34, власником якої є його син. Заявник – пенсіонер, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 133,99 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Дружиніній Ользі Павлівні, що проживає сама в квартирі по вул.І.Мазепи,17/19 кв.22, загальною площею 57 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 253,31 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Профатілову Івану Федоровичу, що проживає сам в квартирі по вул.Гімназійна,20а кв.16, загальною площею 42,8 м.кв. Заявник – пенсіонер, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 130,01 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Єфіменко Едуарду Нестеровичу, що проживає разом з дружиною в квартирі по вул.Покровська,49 кв.52, загальною площею 70,1 м.кв. Заявник та його дружина– пенсіонер, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 187,66 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Колодій Валентині Іванівні, що проживає сама в квартирі по вул.М.Грушевського,53 кв.36, загальною площею 53,1м.кв., власником якої є її син. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 50%- «учасник війни». Орієнтовний розмір субсидії – 147,19 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Палатному В’ячеславу Анатолійовичу, що проживає сам в квартирі по вул.Шевченка,50 кв.105, загальною площею 30,9 м.кв. Заявник – інвалід 3 групи, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 194,30 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Бутніку Миколі Івановичу, що проживає в квартирі по вул.Шевченка,50 кв.105, загальною площею 59,7 м.кв., разом з повнолітнім онуком, котрий в травні закінчив навчання в коледжі та з 1 вересня розпочав навчання в університеті. Заявник – пенсіонер, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 221,49 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. п.5 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Тютюнник Вірі Олексіївні, що проживає сама в квартирі по вул.М.Грушевського,55 кв.1, загальною площею 61,2м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 421,81 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Кривошапко Надії Григорівні, що проживає разом з чоловіком в квартирі по вул.Можайська,6 кв.120, загальною площею 70 м.кв. Заявниця та її чоловік – пенсіонери, пільг не мають. Орієнтовний розмір субсидії – 442,88 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Шуляк Ірині Єлисеївні, що проживає сама в квартирі по вул.Покровська,43 кв.13, загальною площею 39,3 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 62,31 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Кучеренко Галині Тимофіївні, що проживає сама в квартирі по вул.Покровська,42 кв.27, загальною площею 40,9 м.кв., власником якої є її дочка. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 168,16 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг.абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Палагуті Майї Григорівні, що проживає сама в квартирі по вул.Покровська,46 кв.32, загальною площею 40,5 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 50%- «сім”я інваліда війни». Орієнтовний розмір субсидії – 70,25 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Охріменко Ніні Іванівні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,48 кв.20, загальною площею 44,4м.кв. та має у власності будинок, в якому ніхто не проживає (будинок в аварійному стані). Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 50%- «вдова інваліда війни». Орієнтовний розмір субсидії – 11,47 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг.п.5 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Коцюбі Катерині Андріївні, що проживає сама в будинку по вул.Вишнева,27, загальною площею 80 м.кв., котрий належить її сину. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 156,98 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Охріменко Ніні Анатоліївні, що проживає в квартирі по вул.Б.Хмельницького,42 кв.67, разом з дочкою, котра за попередній період закінчила в червні навчання в університеті та з 1 вересня продовжила навчання в цьому ж університеті. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не мають. Орієнтовний розмір субсидії – 168,82 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг.п.5 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Кириченко Надії Миколаївні, що проживає сама в квартирі по вул.Набережна,6 кв.76, загальною площею 42,7 м.кв., власником якої є її дочка. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 50%- «учасник війни». Орієнтовний розмір субсидії – 135,16 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Дорошенко Ганні Іванівні, що проживає в квартирі по вул.Можайська,6 кв.121, разом з сином-інвалідом з дитинства, та має у володінні будинок в с.Красне Згурівському районі, в якому ніхто не проживає. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 201,47 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. п.5 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Максименко Валентині Олексіївні, що проживає сама в квартирі по вул.Г.Дніпра,31/10 кв.1, загальною площею 51,4 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 50%- «ЧАЕС». Орієнтовний розмір субсидії – 175,01 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Павленко Ганні Вікторівні, що проживає сама в квартирі по вул.І.Мазепи,13/15 кв.42, загальною площею 62,6 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 125,16 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Симонець Тетяні Миколаївні, що проживає в квартирі по вул.Миру,20 кв.56, разом з дочкою, котра отримала у спадок від бабусі будинок в с.М.Каратуль, в якому ніхто не проживає. Заявниця – пенсіонерка, пільг не мають. Орієнтовний розмір субсидії – 293,69 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. п.5 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Довгорук Софії Павлівні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,204б кв.7, загальною площею 41,1м.кв., власником котрої є її син. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 187,77 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Іванюк Леоніду Васильовичу, що проживає сам в квартирі по вул.Покровська,47 кв33, загальною площею 39 м.кв. Заявник – пенсіонер, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 105,95 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Філіпоненко Ніні Вікторівні, що проживає разом з чоловіком в квартирі по вул.Набережна,4 кв.72, загальною площею 51,4 м.кв., котра належить їх дочці. Заявниця та її чоловік– пенсіонери, має пільгу 50%- «учасник війни». Орієнтовний розмір субсидії – 34,12 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Шарій Тетяні Іванівні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,97 кв.9, власником котрої є її невістка. Заявниця – пенсіонерка, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 187,47 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Мормель Вірі Степанівні, що проживає сама в квартирі по вул.Покровська,30а кв.3, загальною площею 42,8 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 192,28 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Клюєвій Валентині Андріївні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,206 б кв.4, власником котрої є її племінниця. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 198,49 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Петренко Григорію Васильовичу, що проживає сам в квартирі по вул.Б.Хмельницького,42 кв.60, власником котрої є його сестра. Заявник – пенсіонер, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 114,14 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Левченко Миколі Васильовичу, що проживає сам в квартирі по вул.Пугачова,4 кв.72, власником якої є його мама. Заявник – працює, отримує мінімальну заробітну плату, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 206,84 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Пиленко Ользі Омельянівні, що проживає разом з чоловіком в квартирі по вул.М.Грушевського,53 кв.1, загальною площею 77,4 м.кв. Заявниця та її чоловік– пенсіонери, отримують мінімальну пенсію, мають пільгу 25%- «діти війни». Орієнтовний розмір субсидії – 256,89 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Любченко Вікторії Іванівні, що проживає разом з неповнолітніми дітьми в будинку по вул.Енгельса,3, власником котрого є її батько. Заявниця – перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-річного віку, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 419,60 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Бойко Надії Євгенівні, що проживає сама в квартирі по вул.Покровська,42 кв.11, загальною площею 42,6 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 188,80 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Зборовській Ользі Петрівні, що проживає сама в будинку по вул.Підварська,59а, загальною площею 64 м.кв., власником котрого є її син. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 144,50грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг.абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Любченко Ганні Олексіївні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,48 кв.37, загальною площею 45,1м.кв., власником якої є її син. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 181,89 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг.абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Черненькій Любов Олександрівні, що проживає сама в будинку по провул.Тургенєва,4, загальною площею 62м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 103,44 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Калуцькій Антоніні Іванівні, що проживає сама в квартирі по вул.М.Грушевського,49 кв.49, котру після смерті чоловіка- власника квартири не переоформлено належним чином. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 98,70 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Пархоменко Орисі Артемівні, що проживає сама в квартирі по вул.Г.Дніпра,46 а кв.3, загальною площею 61 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 162,33 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Ткаченко Любов Григорівні, що проживає сама в будинку по провул.Котляревського,11, загальною площею 70 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 175,50 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5м.кв. площі житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Каплій Олені Леонідівні, що проживає разом з неповнолітніми дітьми в квартирі по вул.Можаська,9а кв.5, власником котрої є її мама. Заявниця – перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-річного віку , пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 392,50 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Присіч Ользі Сергіївні, що проживає сама в квартирі по вул.Г.Дніпра,31/4 кв.5, загальною площею 43,8 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 98,77грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Нікітіній Світлані Семенівні, що проживає сама в квартирі по вул.Покровська,42 кв.30, загальною площею 52 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 123,08 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Левченко Ользі Іванівні, що проживає сама в будинку по вул.Рибальська,73, загальною площею 76 м.кв., власником котрого є її дочка. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 90,90 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5м.кв. площі житла (зг. абз.1 п.6 таабз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Євтушенко Василю Олексійовичу, що проживає сам в будинку по вул.Можайська,86, загальною площею 89 м.кв., власником котрого є його дочка. Заявник – пенсіонер, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 85,69 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 52м.кв. площі житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Заболотному Анатолію Степановичу, що проживає разом з дружиною в будинку по вул.Щорса,34а, загальною площею 73,9 м.кв., власником котрого є його дочка. Заявник та його дружина – пенсіонери, мають пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 51,82 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Свиридовій Олександрі Григорівні, що проживає разом з чоловіком в будинку по вул.З.Космодем’янської,11А, загальною площею 73 м.кв. Заявниця та її чоловік – пенсіонери, пільг не мають. Орієнтовний розмір субсидії – 334,92 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Чередніченко Катерині Гаврилівні, що проживає сама в будинку по вул.Переяславська,12, загальною площею 75м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, пільг не має Орієнтовний розмір субсидії – 177,66 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5 м.кв. площі житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Щербак Олександру Олександровичу, що проживає разом з дружиною та неповнолітнім сином в будинку по вул.Сковороди,2, власником котрого є його батько. Заявник та його дружина – працюють, пільг не мають. Орієнтовний розмір субсидії – 33,40 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. абз.1 , п.6 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Саух Григорію Васильовичу, що проживає сам в будинку по вул.Привітна,17, загальною площею 53 м.кв. Заявник – пенсіонер, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 103,15 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.1 , п.6 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Ткаленко Григорію Яковичу, що проживає в квартирі по вул.Г.Дніпра,31/4 кв.7, загальною площею 45,4 м.кв., разом з онукою, котра в червні закінчила навчання в університеті на 5 курсі та з 1 вересня продовжила навчання в цьому ж університеті. Заявник – пенсіонер, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 166,96 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. п.5 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Прісич Андрій Михайлович, що проживає сам в будинку по провул.Новий,2, загальною площею 66 м.кв., власником котрого є його сестра. Заявник – інвалід 1 групи, отримує мінімальну пенсію, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 147,61 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5 м.кв. площі житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Цибровській Галині Павлівні, що проживає сама в будинку по вул.Островська,3, загальною площею 70м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 282,63 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5 м.кв. площі житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги Буторіну Володимиру Панасовичу, що проживає разом з дружиною в будинку по вул.П.Костюка,5, та має у власності будинок в с.М.Каратуль, котрий дістався у спадок, та в якому ніхто не проживає. Заявник та його дружина – пенсіонери, отримують мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 120 грн.
Вирішили: призначити субсидію (зг. п.5 Положення) .

Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Грабовській Ользі Василівні, що проживає сама в будинку по вул.К.Маркса,3, загальною площею 74м.кв., котрий належить її дочці. Заявниця – безробітня, пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 252,48 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5 м.кв. площі житла (зг.абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Марченко Миколі Олександровичу, що проживає сам в будинку по вул.Анучіна,15, загальною площею 61 м.кв., та котрий, після смерті дружини-власника житла, не переоформлений належним чином. Заявник – пенсіонер, отримує мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 215,35 грн.

Вирішили: призначити субсидію на 51,5 м.кв. площі житла (зг. абз.1 п.6 та абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Купар Лідії Павлівні, що проживає сама в будинку по вул.В.Підвальна,25, загальною площею 59 м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 50%- «учасник війни». Орієнтовний розмір субсидії – 198,99 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Свириденко Володимиру Петровичу, що проживає разом з дружиною в будинку по провул.Інтернаціональний,15, загальною площею 85 м.кв. Заявник та його дружина – пенсіонери, мають пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 169,49 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 62,5 м.кв площі житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Козловій Галині Григорівні, що проживає сама в квартирі по вул.Б.Хмельницького,38 кв.7, загальною площею 45,4м.кв. Заявниця – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію, має пільг не має. Орієнтовний розмір субсидії – 230,63 грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Цибровській Галині Павлівні, що проживає сама в будинку по вул.Островська,3, загальною площею 70м.кв. Заявниця – пенсіонерка, має пільгу 25%- «дитина війни». Орієнтовний розмір субсидії – 282,63 грн.
Вирішили: призначити субсидію на 61,5 м.кв. площі житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Слухали: про призначення субсидії незалежно від загальної площі житла на житлово-комунальні послуги Лисенко Валентині Павлівні, що проживає разом з чоловіком в квартирі по вул.Можайська,6 кв.81, загальною площею 57,7м.кв. Заявниця та її чоловік – пенсіонери, отримують мінімальну пенсію, має пільгу 25%- «діти війни». Орієнтовний розмір субсидії – 259,89грн.
Вирішили: призначити субсидію на загальну площу житла (зг. абз.3 , п.4 Положення) .


Голова комісії В.В.Губенко

Заступник голови комісії М.В.Гуща

Секретар комісії І.В. Іванюк

Члени комісії Ю.М.Лялька

Л.О.Шульга

О.О.Безхлібна