Про надання в оренду відокремленої частини приміщення по вул. Пугачова, 2 ТОВ СЕС „Комфорт-Град”


01п-19
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 25 жовтня 2011 року                 №01п-19
м. Переяслав-Хмельницький

 Про надання в оренду відокремленої частини приміщення по вул. Пугачова, 2 ТОВ СЕС „Комфорт-Град”

Розглянувши звернення директора ТОВ Служба Еліт Сервіс „Комфорт-Град” Чумак Валентини Іванівни про надання в оренду відокремленої частини приміщення по вул. Пугачова, 2, площею 19 кв.м., яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, на підставі рішення конкурсної (орендної) комісії (протокол від 20 жовтня 2011 року), враховуючи те, що протягом десяти днів з дня опублікування в газеті „Переяславська Рада” реєстру приміщень комунальної власності міста, які можуть бути надані в оренду, до міської ради надійшла одна заява від вказаного вище підприємства, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати ТОВ Служба Еліт Сервіс „Комфорт-Град” в користування на умовах оренди строком на 2 ( два) роки 11 місяців відокремлену частину приміщення , площею 19 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Пугачова,2, з метою розміщення офісу.
2. Відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, балансоутримувачу вказаного майна, забезпечити укладення договору оренди з ТОВ Служба Еліт Сервіс „Комфорт-Град” після проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна за кошти орендаря.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра