Чергові місцеві вибори в Україні (вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) призначені на неділю 25 жовтня 2015 року.


 У рішенні 2013 року Конституційний Суд України постановив, що всі чергові вибори депутатів місцевих рад та місцевих голів, обраних на чергових або позачергових виборах, відбуваються одночасно на всій території України в останню неділю жовтня п'ятого року повноважень, обраних на чергових виборах 31 жовтня 2010 року. Тобто, загальні місцеві вибори на всій території України повинні відбутися 25 жовтня 2015 року.


На тимчасово окупованій внаслідок російської агресії території (Автономна Республіки Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей) місцеві вибори не відбудуться. Це прямо передбачено ч. 5 ст. 8 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Вибори також не відбудуться в окремих підконтрольних українській владі населених пунктах Донбасу, де голосування може бути небезпечним для життя громадян через наближеність до військових дій.
Вибори депутатів районних у місті Києві рад також призначено на інший день — 27 березня 2016 року.
Правовою основою виборів став новий Закон «Про місцеві вибори» від 14 липня 2015 року.
У разі повної реалізації конституційної реформи, повноваження депутатів і голів, обраних на цих виборах, будуть припинені у жовтні 2017 року — тоді пройдуть нові місцеві вибори відповідно до нового адміністративно-територіального устрою.