Нарада


1 жовтня 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі відбулась нарада за результатами внутрішнього аудиту та перевірки організації правової роботи, забезпечення функціонування Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування під головуванням начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова В.Г.


Про результати внутрішнього аудиту стану надходження і використання коштів в управлінні Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі з 01 вересня 2013 року по 01 вересня 2015 року доповіла начальник управління внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Барахтянська М.В.
Результати проведеного аудиторського дослідження свідчать, що управлінням вживались відповідні заходи щодо забезпечення виконання плану надходжень, наповнення бюджету Фонду. Забезпечено виконання законів та постанов з питань пенсійного забезпечення мешканців міста та району, своєчасну виплату пенсій та грошової допомоги, здійснювався контроль за дотриманням нормативно – правових розрахунків щодо фінансово – кошторисної дисципліни, веденням обліку застрахованих осіб. Проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота з питань пенсійного законодавства.
Про усунення недоліків, виявлених в результаті внутрішнього аудиту стану надходження і використання коштів в управлінні, доповіли начальники начальники структурних підрозділів.
В ході проведення та підводячи підсумки наради, начальник головного управління неодноразово наголошував на тому, що в роботі Пенсійного фонду немає дрібниць, тому ми повинні працювати так, щоб не було жодних зауважень на роботу колективу. Всі проблеми, з якими звертаються відвідувачі, повинні вирішуватись на місці. Наше завдання - максимум поваги у спілкуванні з людьми, адже люди похилого віку потребують щоденних проявів доброзичливості та уваги.
Наостанок Василь Гайнулович подякував колективу управління за роботу.