ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ТА ЗУСТРІЧЕЙ У ТРУДОВОВИХ КОЛЕКТИВАХ


11 та 12 жовтня 2016 року в селах Соснова та Горбані відбулись виїзні прийоми громадян, які провели головні спеціалісти відділу обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ольга Огієвич та Світлана Перескокова.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (збільшення розміру пенсії, перерахунку пенсії, призначення пенсії потерпілим від аварії на ЧАЕС, надбавки дітям війни, призначення пенсії по інвалідності, дострокового виходу на пенсію) звернулось 14 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Крім того, працівники управління Наталія Сідало, Людмила Харлашкіна, Ніна Литвиненко та Ганна Михайленко провели зустрічі за місцем проживання громадян, під час яких пенсіонерам надано консультації з питань пенсійного забезпечення.
Також було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності та повноти отримання пенсій. Опитано 32 пенсіонери, нарікань та скарг з боку пенсіонерів не надходило.
Огієвич О.М. та Перескокова С.Г. також провели зустрічі у трудових колективах Соснівської та Горбанівської сільських рад, на яких роз’яснили присутнім основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: залучення застрахованих осіб до реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізація заробітної плати та популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
По закінченню зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали щодо легалізації заробітної плати та пенсійного забезпечення.
З трудовими колективами сільських рад також було проведено флешмоб – акції по легалізації заробітних плат та трудових відносин.